• 1
  • 1

Od prawie 200-lat Nałęczów znany jest jako miejsce, które leczy serce, koi nerwy i poprawia samopoczucie, dlatego też, to ciekawa propozycja dla osób poszukujących spokoju i odpoczynku od codziennego życia. Niezależnie od tego, czy jest to pobyt zdrowotny, wakacje, czy też weekendowy wypad za miasto, zapraszamy do zapoznania się z ofertą TRIO Apartamentu.

TRIO Apartament to wygodnie i przytulnie urządzone dwupokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku „Apartamenty Nałęczów”. Jest oddalony  zaledwie o 5 minut spacerem  od Parku Zdrojowego, obiektów SPA oraz basenów ATRIUM. Taka lokalizacja zapewnia dostęp do bogatej bazy zabiegów leczniczych oraz szerokiego wachlarza oferty odnowy biologicznej proponowanych przez słynny Z.L.”Uzdrowisko Nałęczów”. Niezapomniane wrażenia zapewniają spacery po Parku Zdrojowym, który niezależnie od pory roku zachwyca przestrzenią i tajemniczym urokiem wijących się między licznymi drzewami alejek.  Dlatego, i nie tylko, pobyt w TRIO Apartamencie to doskonały wybór dla par, rodzin z dziećmi,  jak też grup przyjaciół. 

Oferta

TRIO Apartament składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki oraz salonu połączonego z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym.

Zobacz

O Nałęczowie

Proszę sobie przedstawić dolinkę, tak małą jak wszystko, co jest dobrem na świecie, otoczoną wieńcem tak łagodnych pagórków...

Zobacz

Lokalizacja

TRIO Apartament mieści się przy ul. Kolejowej 20, w odległości ok.500m od centrum miasta

Zobacz